O firmie

Firma Infoweb powstała dzięki pasji do tworzenia stron internetowych. Przy realizacji stron WWW korzystamy z gotowych, sprawdzonych rozwiązań, co znacząco skraca czas realizacji, wdrażania i testowania, zaś z punku widzenia Klienta, obniża cenę i koszty związane z późniejszą rozbudową strony.

Kim jesteśmy

Od 2018 roku Infoweb jest częścią spółki Ratio Web, która wcześniej przez wiele lat działała jako kooperatywa skupiająca grafików oraz front-end i back-end developerów. Praca zespołowa pozwala z powodzeniem na realizację zarówno mniejszych jak i większych projektów. 

W skład Ratio Web wchodzi 6 osób i 3 osoby współpracujące:
1 grafik, 8 programistów web-developerów.

Czym się zajmujemy

Naszym głównym celem jest projektowanie i realizacja stron WWW oraz aplikacji online. Do tej oferty zalicza się również optymalizacja i rozwijanie istneijących serwisów internetowych. Okazuje się że sporo stron w internecie posiada duże braki i czasami warto jest przeprowadzić audyt stron WWW żeby upewnić się że strona została wykonana należycie. Zweryfikowaliśmy wiele stron internetowych na życzenie naszych Klientów używając do tego dostępnego na rynku oprogramowania jak i własnych rozwiązań. Dzięki testom udało się zoptymalizować kod stron internetowych, ich wydajność, wygląd na urządzeniach mobilnych a także przeprowadzić optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych (czyli SEO). 

Współpraca i nasze cele

Współpracując z innymi firmami, web-developerami i grafikami. Skupiamy się na jakości wypuszczanego kodu, jego optymalizacji, szybkości działania stron, responsywności szablonów graficznych i optymalizacji SEO pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Projekty, których się podejmujemy, realizujemy starannie i profesjonalnie. Cieszymy się z długoletniej współpracy z Klientami. Część z nich nieprzerwanie korzysta z naszych usług a część powraca z nowymi projektami lub potrzebą aktualizacji działających rozwiązań tak żeby nie zostać w tyle za konkurencją.

Dane rejestrowe

Ratio Web Sp. z o.o.

z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Tęczowej 57D lok. 124
NIP: 8971852566
REGON: 369571930
KRS: 0000720848

Infoweb

ul. Wrzosowa 12a lok. 3, Smolec
55-080 Kąty Wrocławskie
NIP: 7342997158

 

 • Strony WWW

  Wykonamy i uruchomimy dla Ciebie stronę WWW dostosowaną do Twoich potrzeb, stronę z panelem zarządzania treścią CMS lub sklep internetowy.
 • Audyt stron i SEO

  Posiadasz stronę internetową i chcesz wiedzieć czy została należycie wykonana? Przeprowadzimy audyt Twojej strony i wskażemy co można a co powinno zostać poprawione.
 • Analiza SEO konkurencji

  Jeżeli interesuje Cię na jakie frazy pozycjonuje się Twoja konkurencja i skąd otrzymuje linki do stron WWW, sprawdzimy dla Ciebie wybrane strony.
 • Analiza linków zwrotnych

  Dowiedz się skąd Twoja strona WWW otrzymuje linki i czy są one korzystne.
 • Kampanie Google Adwords

  Kampanie reklamowe i linki sponsorowane Google, to najszybszy sposób na dotarcie z ofertą do potencjalnych klientów.
 • Pozycjonowanie stron

  Chcesz aby Twoja strona WWW była widoczna w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google? Wybierz ofertę pozycjonowania.