Portfolio - nasze realizacje

Strona Odbojnice dla Wild Strawbery

Prosta strona z CMS

Strona internetowa z panelem do zarządzania treścią zrealizowana w oparciu o CMS Drupal. Intuicyjny panel administracyjny pozwala na prostą i szybką edycję strony.

Sklep BestMakeup

Sklep internetowy

Sklep internetowy posiadający w swojej ofercie wysokiej jakości kosmetyki znanych i renomowanych firm. Strona oparta jest na systemie Prestashop, który umożliwia zarządzanie wieloma kategoriami produktowymi i produktami.

Strona dla PBS Global

Wizytówka HTML

Prosta i elegancka strona internetowa w HTML wzbogacona o elementy PHP. Posiada responsywny szablon graficzny dzięki któremu strona wygląda dobrze na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Sklep internetowy maqPro

Sklep internetowy

Sklep internetowy działający na systemie Prestashop. Rozbudowana i elegancka strona umożliwiająca zarządzanie produktami, klientami i obsługę zamówień.

Strona WWW dla Rimbud

Wizytówka HTML

Prosta strona wizytówka w HTML z responsywnym szablonem graficznym (RWD) w pełni dostosowującym się do rozdzielczości przeglądarki internetowej.

Strona internetowa dla Incom S.A.

Rozbudowany serwis z CMS

Dla firmy Incom S.A. zrealizowaliśmy projekt strony internetowej zintegrowanej z katalogiem produktów i rozbudowanym, autorskim systemem CMS dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Gotowe strony WWW z CMS

Rozbudowany serwis z CMS

System mySitePro oferuje gotowe, działające strony internetowe dla firm i klientów indywidualnych. Umożliwia uruchomienie własnej strony WWW i wybór jednego z kilkunastu gotowych szablonów graficznych.

Strony WWW dla szkół

Rozbudowany serwis z CMS

Jeden z naszych projektów stworzony został w celu ułatwienia komunikacji pomiędzy nauczycielem a rodzicami, wszystko dzięki prostej i przejrzystej stronie internetowej.

Strony