Portfolio - nasze realizacje

Strona internetowa dla Incom S.A.

Rozbudowany serwis z CMS

Dla firmy Incom S.A. zrealizowaliśmy projekt strony internetowej zintegrowanej z katalogiem produktów i rozbudowanym, autorskim systemem CMS dostosowanym do indywidualnych potrzeb Klienta.

Gotowe strony WWW z CMS

Rozbudowany serwis z CMS

System mySitePro oferuje gotowe, działające strony internetowe dla firm i klientów indywidualnych. Umożliwia uruchomienie własnej strony WWW i wybór jednego z kilkunastu gotowych szablonów graficznych.

Strony WWW dla szkół

Rozbudowany serwis z CMS

Jeden z naszych projektów stworzony został w celu ułatwienia komunikacji pomiędzy nauczycielem a rodzicami, wszystko dzięki prostej i przejrzystej stronie internetowej.

Galeria internetowa Town-Art

Rozbudowany serwis z CMS

Galeria internetowa oparta na jednym z popularniejszych systemów CMS Drupal. Umożliwia zaawansowane tworzenie i zarządzanie galeriami i ich kategoryzację.

System publikacji prasowych

Rozbudowany serwis z CMS

System umożliwia szybką i wygodną publikację artykułów sponsorowanych na kilkudziesięciu stronach internetowych podzielonych na kilka kategorii tematycznych.

Projekty domów jednorodzinnych

Rozbudowany serwis z CMS

Serwis internetowy dla firmy zajmujących się projektowaniem i sprzedażą projektów domów. Portal oparty na strukturze popularnego systemu CMS umożliwiającego łatwe i wygodne zarządzanie treścią strony oraz katalogiem projektów.